Dragon Age: Inquisition CD Key

  • Žanras Vaidmenų
  • Regionas Visas pasaulis
  • Kalbos žaidime Daugiau nei 2
  • Singleplayer Yra
  • Multiplayer Yra
  • Išleidimo data 2014 November 21

Žaidimo aktyvavimas

Xbox One

Platforma

Xbox One

67,99

85 %
Not automatic
Dirbame 24/7
 
Apie prekę

Tai žaidimo licencija (CD Key)

Kai prasiveria dangus ir pasaulyje įsigali chaosas, reikalingi herojai. Dragon Age Inquisition žaidime tapsi Thedas žemių gelbėtoju Inkvizitoriumi. Tavo kelias bus nelengvas, turėsi priimti sudėtingus sprendimus. Thedas žemės kupinos nesantaikos. Gaujos nuolat kaunasi viena su kita ir netgi dar didesnės demoniškos invazijos pasireiškė. O tu? Tu su savo gauja esate vieninteliai kurie gali tai sustabdyti. Tu rodysi jiems kelią į pergalę ar žūtį.

Žavus pasirinkimais grįstas kelias

Tu ne tik spręsi ką pasiųsti į Inkvizicijos mūšį, priimsi svarbius sprendimus kurie nulems Thedas krašto ateitį. Kiekvienas pasirinkimas skirtingai svarbus ir tavo sprendimai gali turėti įvairių pasekmių. Inquisition tai labai asmeniška kelionė, kurioje vienas klaidingas poelgis gali sukelti virtinę įvykių pakeisiančių pasaulį todėl Thedas, tu ir tavo herojai esate unikalūs.

Susipažink su Thedas pasauliu

Thedas pasaulis niekada nebuvo toks didelis ir detalus. Atverk, susipažink ir tyrinėk jį. Thedas yra beribis ir pavojingas, priešai, urvuose tūnančios būtybės..tik atskleidęs šio pasaulio paslaptis nutiesi kelią į sėkmę kovoje.

Intensyvios kovos

Dragon Age: Inquisition žaidime tinka bet kokie kovos būdai ir ginklai, svarbiausia – išlikti gyvam. šų. Laikas sustos tol kol planuosi savo tolimesnius veiksmus, bet jei tai ne tavo žaidimo stilius, gali veržtis nesustodamas.Visa laimė, strateginio vaizdo galimybė kurią galėsi pasirinkti tai tavo trečia akis apsaugosianti nuo priešų. Laikas sustos tol kol planuosi savo tolimesnius veiksmus, bet jei tai ne tavo žaidimo stilius, gali veržtis nesustodamas.

 
Vaizdo įrašas

30 Kiti žaidimai šioje kategorijoje