Fifa 15 CD Key

  • Žanras Sporto
  • Regionas Visas pasaulis
  • Kalbos žaidime Daugiau nei 2
  • Singleplayer Yra
  • Multiplayer Yra
  • Išleidimo data 2014 September 23

Žaidimo aktyvavimas

Xbox One

Platforma

Xbox One

27,99

Not automatic
Dirbame 24/7
 
Apie prekę

Tai žaidimo licencija (CD Key). Žaidimo kompaktinį diską galite nusipirkti čia

Nesvarbu ar esi tik pradedantis žaidėjas ar profesionalas, FIFA 15 yra fantastiško futbolo žaidimas. Čia viskas ir atrodo ir jaučiasi kaip tikra, visą tai dėka naujo galingo žaidimo variklio Ignite Engine, kuris dar labiau pagyvina žaidėjus ir veiksmą tribūnose. Varžykis su puikiais dirbtinio intelekto oponentais, išbandyk savo sugebėjimus prieš kitus prisijungusius internete arba tapk futbolo komandos treneriu, suburk savo svajonių komandą. FIFA 15 žaidimas siūlo viską apie ką futbolo sirgalius gali svajoti.

Žaisi su tikroviškai judančiais žaidėjais. Kiekvienas prisilietimas prie kamuolio dabar jau kitoks, dar tikroviškesnis, leidžiantis preciziškai kontroliuoti puolant ar ginantis. Pečių judesiai, marškinėlių patempimas ar paslydimas ir kita, dabar viską galėsi naudoti kovoje dėl pergalės.

Įsitrauk į dinamiškas rungtynes internete – kovok prieš kitus dėl aukštesnio profesionalumo lygio kol tapsi čempionas vienas prieš vieną Season režime. Gali jungtis prie kitų 11 žaidėjų ir stengtis laimėti kartu su visa komanda. Sugalvok, tobulink ir pritaikyk žaidimo strategijas vadovaudamas savo komandai klasikiniame režime su kortelėmis.

Mėgaukis geriausiu futbolo žaidimu. Šioje aikštelėje pergalę gali nulemti bet kuris žingsnis, nesvarbu kokios oro sąlygos. Čia oras tiesiog vibruoja nu žmonių masės susirinkusios palaikyti savo komandos. Atpažinsi visus žaidėjų veidus, atmintyje išliks jų emocijos, nusivylimas kai nepataiko ar nesuvaldomas džiaugsmas įmušus įvartį.

 
Vaizdo įrašas