Xbox Live Gold - 30 d.

Pridėti į norų sąrašą

Žaidimo aktyvavimas

Platforma

Leidėjas

Microsoft Studios

Automatinis pristatymas

24/7 Automatinis pristatymas į "Mano žaidimai" puslapį
ŽanrasPapildymų kortelės
12,99

+ -


Norėdami aktyvuoti kodą įsitikinkite, jog jūsų paskyra sukurta vienoje iš palaikomų šalių: https://www.xbox.com/en-US/live/countries . Jei šiuo metu turite lietuvišką paskyrą, turėsite susikurti naują, kadangi XBOX LIVE GOLD nepalaiko lietuviškų paskyrų!

 


Xbox Live Gold
prenumerata suteikia:
Galimybę žaisti online žaidimus             
Nemokami žaidimai keikvieną mėnesį             
Specialūs žaidimų pasiūlymai              
Galimybė kurti ir bendrauti per "Party Chat"             
Funkcija "Smart Match"        
Funkcija "Home Gold"        

Labiausiai išsivystęs daugelio žaidėjų rėžimas.

Žaiskite tokius žaidimus kaip „Titanfall™“ ar „Halo“ su draugais internetu su daugiau, nei 300,000 serverių maksimaliam greičiui. Debesies principu veikiantys interneto mačai sumažina lėto ryšio ir sukčiavimo riziką. Su Xbox One, raskite savo įgūdžius ir stilių atitinkančius žaidėjus „Smart Match“ sistemoje.

Raskite tobulus varžovus.

Išvystytų algoritmų pagalba Xbox One „Smart Match“ sistema suranda Jūsų įgūdžius ir žaidimo stilių atitinkančius varžovus. O žaidėjų skiriamos reputacijos sistema padės greitai aptikti sukčiaujančius bei erzinančius žaidėjus ir sumažins šansus atsidurti tame pačiame žaidime su jais.

Nepraleiskite nei akimirkos.

Nuo šiol nebereikės nuobodžiai laukti kol sistema Jums suras varžovus. Jauskitės nevaržomai žiūrėdami televiziją, klausydami muzikos ar žaisdami kitus žaidimus kol sistema atrinks tobulą varžovų derinį. Tuomet iš karto pasinerkite į žaidimą.

Nemokami žaidimai kas mėnesį su „Xbox Live Gold“.

Žaiskite žaidimus kuriuos seniai norėjote išbandyti su vis didėjančiu Xbox One ir Xbox 360 nemokamų žaidimų sąrašu. Matykite nemokamus žaidimus, kurie šiuo metu prieinami „Xbox Live Gold“ nariams. 

Išskirtinės narių nuolaidos.

Su „Deals with Gold“, sutaupysite iki 75% kainos Xbox žaidimams.

Visi „Gold“ privalumai vienoje vietoje.

Kaip „Gold“ narys, atskiroje skiltyje visuomet galite matyti savo turimus nemokamus žaidimus, didžiausias mėnesio nuolaidas ir narystės kitus privalumus. Bet kada patikrinkite narystės skiltį pamatyti šiuo metu esančius nemokamus žaidimus ir nuolaidas.

Dar daugiau būdų dalintis įspūdžiais su draugais.

Užfiksuokite geriausias savo žaidimo akimirkas, lengvai jas išsaugokite internete ir naudokite „Upload Studio“ pagražinti savo klipus prieš dalinantis jais su draugais ar socialiniuose tinkluose. Visada žinokite savo draugų naujienas su nauja draugų skiltimi. Matykite kurios žaidimus Jūsų draugai žaidžia daugiausiai, ir sekite „Gamerscore“ progresą matydami kas pagerino savo rezultatą per paskutines 30 dienų.

Žaidimai visiems Jūsų namuose.

Su „Home Gold“ pakanka vienos „Gold“ narystės visiems Jūsų šeimos nariams. Be to, nemokamus žaidimus galės išbandyti bet kas per Jūsų Xbox One konsolę namuose.

Žaisti galės visi.

Dalinkitės nemokamais „Games with Gold“ žaidimais su visais Jūsų namuose. Su „Home Gold“, žaisti galės visi.

Treniruokitės efektyviau su garsiais treneriais.

Išbandykite geriausias pasaulio treniruotes ir asmenines pastabas savo namų komforte su „Xbox Fitness“. Treniruokitės su Jillian Michaels, Tracy Anderson, Tony Horton iš „P90X®“, Shaun T iš „INSANITY®“ ir daug kitų. Pilnai išnaudokite kiekvieną treniruotę su greitomis ir asmeninėmis pastabomis apie Jūsų laikyseną, jėgą ir širdies ritmą su Xbox One konsolės Kinect funkcija. Pirkite individualias treniruotes ir gaukite 30 papildomų treniruočių nemokamai su „Xbox Live Gold“. Tik su Xbox One.