Forza Horizon 3 Deluxe Edition CD Key

  • Žanras Lenktynių
  • Regionas Visas pasaulis
  • Kalbos žaidime Daugiau nei 2
  • Singleplayer Yra
  • Multiplayer Yra
  • Išleidimo data 2016 September 27

Žaidimo aktyvavimas

Xbox One

Platforma

Xbox One

79,99

 
Apie prekę

Tai žaidimo licencija (CD Key)

The Forza Horizon 3 Deluxe versija tai pilnas žaidimas, VIP narystė, Motorsport All Stars automobilių parkas kuriame galėsi rinktis net iš 10 pačių greičiausių, galingiausių automobilių pasaulyje, o važinėti jais galėsi ne trasoje o ten kur nori!

Nauji iššūkiai laukia tavęs, tu vadovauji Horizon fiestai. Modifikuoti gali viską, samdyti ir atleisti draugus, ištyrinėti Australijos kontinentą vairuodamas daugiau nei 350 skirtingų garsiausių pasaulio super automobilių. Privalai tai padaryti išskirtine automobilių, muzikos ir kelionių švente. Kaip tai įgyvendinsi priklauso nuo tavęs.

Tyrinėk Australiją, didžiausią atvirą pasaulį Horizon žaidimų serijoje. Lakstyk po beribes dykumas, uolėtus kanjonus, laukinius miškus, smėlėtus paplūdimius tarp auksinio Australijos pakrantėje iškilusius dangoraižius.

Rinkis iš 350 puikiausių automobilių. Kiekvienas automobilis sukurtas ypač autentiškai, ForzaVista™ net ir smulkiausios panelės detalės, šviesos, valytuvai. Nauji automobilių tipa – nauja patirtis Forza žaidime.

Žaidime nauji pavojingi kelio ruožai, kelio ženklai, konvojai, drifto zonos, ir rungtynės su greitaeigiais kateriais, tai tik keletas netikėtumų kurie laukia tavęs Forza 3 žaidime.

Įdarbink savo draugus, žaidime tu būsi bosas. Drivatarai padės tau suburti gerbėjus ir išplėsti festivalį, formuok su jais konvojus kad galėtum tyrinėtį šį asaulį netgi tada kai jie neprisijungę online. Jei draugų darbas tavęs netenkina, atleisk juos!

Modifikuok viską. Horizon Blueprint suteikia tau galimybes tvarkyti kiekvieną festivalio momentą , čempionatą, Bucket List iššūkius taip kaip nori. Mesk iššūkį savo draugams, pasirink vairuotojo charakterį, pagražink automobilį specialiais piešiniais, vardiniais numeriais ar tiuningo detalėmis, žaidime gali pasirinkti netgi automobilio signalą!

Vairuok klausydamasis savo m4gstamos muzikos. Rinkis iš 8 radijo stočių arba susikurk savo radijo stotį Groove Music iš savo muzikinės kolekcijos.

Startuok su nuotykiais jau dabar. Keturių žaidėjų online režimas leidžia tau ir tavo draugams rungtyniauti tarpusavyje. Žaidime taip pat galėsi dalyvauti aukcione kuriame ieškosi retų automobilių modelių ir pačių gražiausių Forza gerbėjų klubo narių naujai sukurtų automobilių.

 
Vaizdo įrašas