Forza Horizon 4 (PC / Xbox One)

Pridėti į norų sąrašą

Žaidimo aktyvavimas

Xbox Play Anywhere

Platforma

Leidėjas

Microsoft Studios

Automatinis pristatymas

24/7 Automatinis pristatymas į "Mano žaidimai" puslapį
ŽanrasLenktynių
Kalbos žaidimeDaugiau nei 2
SingleplayerYra
MultiplayerYra
59,99
39,99

+ -


Žaidimo kodas gali būtų aktyvuojamas tiek PC, tiek Xbox One konsolėje.

Norint žaidimą aktyvuoti PC, reikalinga Microsoft/Xbox paskyra.

Skriekite nutrūktgalvišku greičiu per Didžiosios Britanijos gatves ir tapkite „Horizon“ superžvaigžde. Kolekcionuokite garsiausių gamintojų automobilius – jų Forza Horizon 4 PC yra net 450. Tyrinėkite šį nuostabų atvirą pasaulį ir išmėginkite praeitose šios žaidimų serijos dalyse neturėtą funkciją – dinamišką sezonų kaitą, kurią vienu metu patiria visi žaidėjai. Šis žaidimas – puiki laisvalaikio pramoga mėgstantiems itin greitus automobilius ir adrenaliną. Mūsų el. parduotuvėje Forza Horizon 4 kaina itin maža, todėl tai puiki proga įsigyti šį žaidimą ir palakstyti įspūdingomis trasomis.

 

Sezonų kaita keičia viską

Forza Horizon 4 Xbox One ir PC sistemoms pasižymi dinamiškais sezonais. Tai keičia patį žaidimą: „atrakinami“ nauji įvykiai ir maršrutai, keičiamos vairavimo sąlygos ir net tai, kaip tyrinėjamas šis pasaulis. Žaidėjai galės patirti, ką reiškia vairuoti sausa, šlapia, purvu dengta, snieguota ir apledėjusia kelio danga. Ši kaita Forza Horizon 4 priklauso nuo paros laiko, oro sąlygų ir metų laikų.

 

Atviro pasaulio laisvė

Forza Horizon 4 PC leidžia žaidėjams pasirinkti savo kelią, kaip tapti „Horizon“ superžvaigžde. Šioje dalyje pristatomos dvi gerbėjų daugelį metų reikalautos funkcijos. Pirma – maršruto kūrėjas, kuriame galima kurti savo individualias lenktynių trasas ir jomis pasidalinti su kitais žaidėjais. Antra – galimybė lakstyti po D. Britanijos gatves 60 kadrų per sekundę (FPS) greičiu. Taip užtikrinama gera grafika, o žaidimas veikia itin sklandžiai. Išbandykite tai savo namuose kad ir šiandien, nes Buypcgame.eu Forza Horizon 4 kaina itin patraukli.

 

Žaiskite vieni arba su draugais

Neužtenka pergalėmis džiaugtis vieniems? Pasidalinkite tuo su kitais! Forza Horizon 4 Xbox One ir PC sistemose žmonės gali tiek žaisti savarankiškai, tiek bendradarbiauti su kitais žaidėjais. „Team multiplayer“ režimas leidžia kurti savo komandą, su kuria galite kartu tyrinėti pasaulį arba pasipuikuoti savo įgūdžiais prieš kitas Forza Horizon 4 komandas. Jei mėgstate „Steam“ grupės pokalbio funkciją, Buypcgame.eu galite įsigyti ir Forza Horizon 4 Steam aktyvavimo kodą.

 

Individualizuokite savo „Horizon“ gyvenimą

Forza Horizon 4 PC turi apie 450 automobilių, atspindinčių daugiau nei 100 žymiausių gamintojų modelius. Tai didžiausias kada turėtas asortimentas šioje žaidimų serijoje, o jį galima modifikuoti net iki smulkiausių detalių. Taip pat suteikiama galimybė keisti vairuotojo išvaizdą, pirkti turtą ir kurti savo trasas. Svarbiausia, kad visu tuo įmanoma pasidalinti su kitais Forza Horizon 4 Xbox One ir PC platformas naudojančiais žaidėjais.

Šiuo metu Buypcgame.eu Forza Horizon 4 kaina dar žemesnė. Forza Horizon 4 aktyvavimo kodas akimirksniu pristatomas el. paštu, todėl galėsite iš karto mėgautis itin greitais automobiliais ir siekti geriausio vairuotojo titulo! Forza Horizon 4 PC ir „Xbox One“ platformoms – puikus lenktynių žaidimas laisvalaikiui.