Xbox papildymai

„Xbox Gift Card“ papildymai – puikus pasirinkimas išsiilgus naujų įspūdžių. Įsigiję „Xbox“ papildymą gausite galimybę naudotis ir įsigyti įvairių paslaugų ir prekių pigiau, o taip pat ir mažesne „Xbox Game Pass“ kaina. Be to, jis taps raktu į naujausius ir mėgstamiausius žaidimus, skirtus „Xbox One“ ir „Xbox 360“ – galėsite nevaržomai mėgautis platformos pramogomis ir žaidimais. Nepraleiskite progos ir įsigykite papildymą Buypcgame.eu jau dabar: tiesiog išsirinkite tinkamiausią vertę ir užsisakykite.

 

Laisvė rinktis viską, ką norite

„Xbox“ papildymai skiriasi savo verte. Vertė – tai suma, kuri po užsakymo nukeliaus į virtualią piniginę ir padidins jos bendrą likutį. Buypcgame.eu rasite skirtingos piniginės vertės „Xbox Gift Card“ papildymų. Visi jie pasižymi tokiais pačiais privalumais.

Svarbu paminėti, kad naudoti ir pasinaudoti žema Buypcgame.eu „Xbox Game Pass“ kaina gali tik eurozonai priklausančių šalių gyventojai. Jeigu jūsų paskyra registruota Šveicarijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje ar Kroatijoje, šių papildymų negalėsite aktyvuoti, tad būkite atidūs.

 

Geriausi Xbox Store pasiūlymai – specialiai jums

Pajuskite pasirinkimo laisvę žaisdami populiariausius „Xbox Store“ žaidimus bei išbandydami karščiausias naujienas – „Xbox Gift Card“ leis jums mėgautis specialiais pasiūlymais. Galėsite įsigyti naujus ar populiariausius žaidimus ir pirkti DLC jau turimiems žaidimams. Be to, karščiausias naujienas galėsite užsisakyti iš anksto. Užsisakę šį papildymą elektroniniu paštu gausite kodą, kuris suteiks galimybę naudotis visomis „Xbox Game Pass“ paslaugomis. Aktyvavimo kodas įprastai yra sudarytas iš 25 simbolių.

 

Bet kurį žaidimų faną pradžiuginsianti dovana

„Xbox Store“ papildymas nenuvils nė vieno žaidimų fano. „Xbox Gift Card“ leis išbandyti karščiausias naujienas čia ir dabar arba tiesiog palaukti naujo mėgstamo žaidimo leidimo ir užsisakyti jį iš anksto. Puiki „Xbox Game Pass“ kaina ir ypatybės leis pirkti mėgstamiausių žaidimų DLC kaskart, kai bus išleidžiami nauji, tad mėgstantiems „Xbox One“ ir „Xbox 360“ žaidimus tai bus iš tiesų puiki dovana. Primename, kad ją panaudoti gali tik eurozonai priklausančių paskyrų turėtojai.

Įsigykite „Xbox Store“ papildymą puikiomis sąlygomis – rinkitės Buypcgame.eu. Tai puikus pasirinkimas norintiems padovanoti sau dar daugiau gerai praleisto laiko. Tad nepraleiskite progos ir naudokitės visais „Xbox“ privalumais!