Xbox pirmojo asmens šaudymo (FPS) žaidimai

 

Pirmojo asmens šaudyklės – kompiuterinių žaidimų žanras, pritraukiantis kvapą gniaužiantį veiksmą mėgstančius ir itin greita reakcija pasižyminčius žaidėjus. „XBOX“ šaudymo žaidimai pareikalaus visada išlikti šaltų nervų, privers pasinerti į įtempto veiksmo sūkurį, strategiškai komunikuoti su komandos draugais ir žaibiškai reaguoti į nuolat besikeičiančias situacijas.

 

Pirmojo asmens perspektyva – neprilygstamiems įspūdžiams

Pirmojo asmens šaudyklės taip yra vadinamos pirmiausiai dėl to, kad jose vaizdas matomas iš žaidžiančio asmens perspektyvos. Kitaip tariant, žaisdami į pasaulį žiūrėsite savo veikėjo akimis, tarsi stovėtumėte jo vietoje.

Dėl šios vaizdinės perspektyvos pirmojo asmens žaidimai leidžia itin lengvai įsijausti į žaidimo aplinką, pamiršti dienos rūpesčius ir atsipalaiduoti. Pirmojo asmens šaudyklės dažniausiai siūlo itin platų įvairių šaunamųjų (ir ne tik) ginklų pasirinkimą, galimybę savo įgūdžius išbandyti žaidžiant prieš kitus žaidėjus.

 

Mėgstantiems veiksmą

„XBOX“ šaudymo žaidimai labiausiai patiks tiems, kurie kompiuteriniuose žaidimuose ieško nuolatinio veiksmo, yra komunikabilūs ir itin mėgsta varžytis. Dauguma didelės sėkmės sulaukusių pirmojo asmens šaudyklės žanro žaidimų turi didelei grupei žmonių skirtą, veikiančio interneto ryšio reikalaujantį režimą, kuris leis žaisti kartu su draugais ir kitais žaidėjais bendradarbiauti, varžytis, kilti lyderių sąrašų lentelėse ir palyginti savo sugebėjimus.

Visgi tai nereiškia, kad tokie žaidimai netiks, jei mėgstate žaisti vieni. Kai kurios pirmojo asmens šaudyklės didesnį dėmesį skiria įdomiai papasakotai istorijai, įtikinamiems veikėjams, sudėtingiems galvosūkiams bei kvapą gniaužiančiai žaidimo atmosferai.

 

Subžanrų pasirinkimas

Nors ir vienijamos panašių žaidimo principų ir nusistovėjusių taisyklių, pirmojo asmens šaudyklės gali būti itin skirtingos. „XBOX“ šaudymo žaidimai yra tokių žanrų kaip siaubo („The Evil Within 2“), kariniai („Battlefield V“), galvosūkių („Portal 2“), vaidmenų („Deus Ex: Mankind Divided“), komandiniai („Tom Clancy‘s Rainbow Six Siege“) ir kt. Taigi, iš tokio tipo žaidimų sąrašo lengvai rasite, kas atitiks įvarius pomėgius ir patiks tiek aštrių pojūčių ieškantiems, tiek norintiems bendradarbiauti, tiek pasukti galvą mėgstantiems žaidėjams.

Jau dabar Buypcgame.eu galite įsigyti pirmo asmens šaudyklių itin geromis kainomis. Varžykitės su draugais, kovokite su priešais, nugalėkite siaubingus monstrus ir patirkite nepakartojamus nuotykius. Jūsų įsigytą žaidimą (jo aktyvavimo kodą) nurodytu el. pašto adresu ir į skiltį „Mano žaidimai“ pristatysime vos per kelias minutes.