Xbox Live Gold ir Xbox Gift Card papildymai

El. parduotuvėje Buypcgame.eu kiekvienas „Xbox One“ konsolės gerbėjas atras tai, ko ieško. Čia prieinami „Xbox 360“ ir ‚Xbox One“ papildymai, „Xbox Live Gold“ Lietuvoje ir „EA Access“ prenumerata metams, o tai reiškia išskirtinius pasiūlymus ir dar daugiau galimybių. Norite trumpam pamiršti kasdieninį gyvenimą ir pasinerti į fantastines istorijas bei egzotiškus pasaulius? Prieinama „Xbox Live Gold“ kaina ir „EA Access“ leis tai padaryti vos vienu mygtuko paspaudimu – Jums atsivers platus žaidimų asortimentas.

 

Vienas papildymas – daug galimybių

Jums užteks tik vieno „Xbox Gift Card“ papildymo, kad galėtumėte žaisti naujausius „Xbox“ žaidimus, susipažintumėte su senomis geromis klasikinėmis jų versijomis bei išbandytumėte naujausius papildymus. Jūsų žaidimų patirtis tiek su „Xbox“, tiek su „Xbox Live Gold“ niekada nebebus tokia, kokia buvo – tai padidins žaidimų pasaulį ne vieną, o kelis kartus.

Viskas, ką galėsite patirti su „Xbox“ papildymų kortelėmis:

  • Papildyti savo virtualią piniginę nuo 10 € iki 50 €, pinigų limito nėra.
  • Parsisiųsti naujausius „Xbox One“ ir „Xbox 360“ žaidimus kartu su jų papildymais.
  • Nusipirkti „Xbox Live“ narystę, kadangi „Xbox Live Gold“ kaina ganėtinai maža.
  • Nusipirkti arba išsinuomoti mėgstamiausius ir naujausius filmus, TV laidas, jas parsisiųsti ir žiūrėti per išmanųjį įrenginį.
  • Kartu su draugais pasinerti į misijas, pažinti žemėlapius ir susikurti individualius personažus.

Visgi tai – dar ne viskas. „Xbox“ taip pat siūlo „Xbox Live Gold“ narystę. Palyginus su maža šios narystės kaina, gaunamas „Xbox Gift Card“ paketas išpildys net didžiausius lūkesčius!

 

Xbox Live Gold privalumai

Ši paslauga – tai internetinė platforma, kurioje narystei priklausantys žaidėjai kiekvieną mėnesį gauna nemokamus žaidimus ir dideles nuolaidas. Kas mėnesį atnaujinus narystę, parsisiųsti žaidimai saugiai ir niekieno neliečiami gulės Jūsų žaidimų aplanke. Svarbu paminėti, kad platforma naudoja vieną ir tą pačią „Xbox 360“, „Xbox One“ ir „Microsoft“ paskyrą. Didžiausi privalumai:

  • Maža „Xbox Live Gold“ kaina – išskirtinės prieigos. Galimybė išbandyti visų siūlomų žaidimų „Beta“ ir „Demo“ versijas, taip pat šansas žaisti žaidimus likus kelioms dienoms iki jų išleidimo.
  • Nemokami žaidimai. Šioje kategorijoje galima rasti nuo didžiausių ir geriausiai visiems žinomų žaidimų (pavyzdžiui, „Halo 3“) iki kultinių, tačiau mažesnių, kaip „Bayonetta“. Kiekvieną mėnesį „Xbox Live Gold“ nariai gauna 2-4 naujus žaidimus.
  • Nuolaidos populiariausiems žaidimams. Su šia naryste taikomos nuo 50% iki 75% nuolaidos perkant žaidimus ir jų priedus „Xbox“ internetinėje parduotuvėje.

Ši speciali „Xbox“ narystė patiks visiems, norintiems išmėginti naujausias versijas, pirmiesiems prisiliesti prie dar kuriamų ir rinkoje nepasirodžiusių žaidimų, pasinaudoti nuolaidomis ir tiesiog gerai praleisti laiką užsiimant mieliausia širdžiai veikla.

Be „Xbox Live“ narystės, siūloma ir „EA Access“ 12 m. prenumerata, kuri leis žaisti visus „EA“ žadimus kaip „Battlefield“, „FIFA“, „Dragon Age“ ir daugiau. Suteikiama galimybė išbandyti dar neišleistus „EA“ žaidimus, o jų progresas išsaugomas ir perkeliamas nusipirkus žaidimą. Perkant „EA“ žaidimus ir jų papildymus, viskam taikoma 10% nuolaida.

Apsipirkti Buypcgame.eu greita, patogu ir saugu! Tiesiog išsirinkite, kas patraukė jūsų dėmesį, paspauskite mygtuką, įdėkite prekę į krepšelį, apmokėkite ir džiaukitės naujausiais žaidimais bet kur ir bet kada!