„XBOX Live Gold” papildymai

 

Buypcgame.eu siūlo galimybę įsigyti narystę „XBOX Gold“ Lietuvoje. Pasirūpinę šia naryste galėsite nevaržomai žaisti visus žaidimus, skirtus XBOX ir XBOX 360. Be to, matysite žaidimus, kurie šiuo metu yra prieinami tik „Xbox Live Gold“ nariams. Nepraleiskite karščiausių naujienų ir džiaukitės prieinama „XBOX Live Gold“ kaina – rinkitės labiausiai tinkantį papildymą pas mus.

Išskirtinės nuolaidos – tik jums

Pasirinkę „XBOX Gold“ narystę, gausite ne vieną privalumą ir iš tiesų puikių nuolaidų. Tai puikus būdas sutaupyti ir gauti išskirtinių, tik narystę turintiems žaidėjams prieinamų pasiūlymų. Pavyzdžiui:

  •        Su „Deals with Gold“ sutaupysite iki 75 % žaidimų kainos.
  •        Būdami „Gold“ nariais, atskiroje skiltyje, skirtoje specialiai jums, galėsite matyti visus savo turimus nemokamus žaidimus.
  •        Matysite didžiausias mėnesio nuolaidas bei kitus narystės privalumus.

 

Visus geriausius ir išskirtinai jums skirtus „XBOX Gold“ Lietuvoje pasiūlymus galėsite bet kada matyti patikrinę savo paskyrą. Ten taip pat rasite ir nemokamus žaidimus. Kiti jums bus prieinami specialia „XBOX Live Gold“ kaina. Nepraleiskite pasiūlymo ir narystę įsigykite pas mus – Buypcgame.eu. 

Ne vienas puikus pasiūlymas turintiems narystę

Turėdami šią narystę galėsite žaisti išskirtinai jums siūlomus bei nemokamus žaidimus, naudotis akcijomis ir nuolaidomis. Jūsų laukia ir itin smagus daugelio žaidėjų režimas, o turint „XBOX One“ „Smart Match“ nereikės patiems ieškotis varžovų. Išvystyti algoritmai juos suras pagal jūsų įgūdžius bei žaidimo stilių. „XBOX Gold“ Lietuvoje jus džiugins:

  •        Prieinama „XBOX Live Gold“ kaina.
  •        Galimybe žaisti „online“ žaidimus.
  •        Nemokamais žaidimais kiekvieną mėnesį.
  •        Specialiais žaidimų pasiūlymais.
  •        Galimybe kurti ir bendrauti per „Party Chat“.
  •        Funkcija „Smart Match“.
  •        Funkcija „Home Gold“.

 Svarbu paminėti, kad su „Home Gold“ pakanka vienos „Gold“ narystės visiems Jūsų šeimos nariams. Be to, nemokamus žaidimus galės išbandyti bet kuris žmogus, prisijungęs prie Jūsų „XBOX One“ konsolės. 

Geriausi pasiūlymai – už prieinamą kainą

Jei susidomėjote galimybe išbandyti naujus „XBOX“ žaidimus ir pasinaudoti puikiais narystės „XBOX Gold“ Lietuvoje teikiamais privalumais – nedvejokite ir įsigykite narystę pas mus. „XBOX Live Gold“ kaina svyruoja priklausomai nuo laikotarpio, kuriam ją perkate.

Svarbu paminėti, jog 14 dienų narystės papildymo kodas skirtas tik naujoms „XBOX Live“ paskyroms.

Dvejojate dėl geriausio pasirinkimo, o gal ieškote ir kitos prekės? Susisiekite: mielai pasirūpinsime išskirtinėmis žaidimų galimybėmis.