Šioje kategorijoje prekių nėra

Xbox lenktynių žaidimai

Jeigu žaibiškas greitis ir ekstremalūs pojūčiai yra jūsų aistra, „XBOX“ lenktynių žaidimai skirti kaip tik jums. Ar norite lenktyniauti naujausiais lenktyniniais automobiliais, ar galingais motociklais, ar įspūdingais visureigiais – lenktynių žaidimai pateisins visus jūsų lūkesčius ir nukels į nepakartojamą greičio pasaulį.

 

Lenktyniaukite kur tik norite

Lenktynių žaidimų dabar, vis tobulėjant kompiuterinėms technologijoms, yra nepaprastai įvairių. Išsirinkite, kur labiausiai norite važiuoti – ar vingiuojančiais miesto keliais, šalikelėmis ir alėjomis, ar sudėtingomis ralio trasomis, o gal norite pajusti visiškai laukinės gamtos didingumo galią ir lėkti per apsamanojusius miškus, akmenis, sniegą ar dykumų smėlį? Pasirinkite, ar norite važinėti JAV, Vokietijoje, Suomijoje, o gal jus domina egzotiškoji Kenija ar norite išbandyti sovietinio laikotarpio visureigį Rusijoje? „XBOX“ lenktynių žaidimai leis ne tik valdyti galingas transporto priemones ir lėkti pašėlusiu greičiu, bet ir pamatyti įvairiausius tolimus pasaulio kampelius.

 

Pasirinkite transporto priemonę

Lenktynių žaidimai leis pasirinkti iš daugybės naujausių lenktyninių automobilių, sudėtingoms vietovėms pritaikytų visureigių ar galingų motociklų. Stulbinanti šio žanro įvairovė užtikrins, kad sau patinkančią transporto priemonę rastų kiekvienas, net ir pats išrankiausias lenktyninio transporto žinovas.

 

Ne tik lenktynės

Nepaisant žanro pavadinimo, lenktynių žaidimai gali pasiūlyti tikrai ne vien tik lenktynes. Galėsite:

  • išsirinkti ir „tiuninguoti“ įvairiausius automobilius,
  • rinktis komandas,
  • pasirinkti unikalų lenktyniavimo stilių,
  • kurti stilingus lenktynininko kostiumus ir automobilių kolekciją,
  • tapti policininku arba bėgti nuo jų ir daugybę kitų smagių dalykų.

„XBOX“ lenktynių žaidimai leis jums išbandyti įvairiausias sudėtingas trasas ir naujus automobilius, kad niekada nenuobodžiautumėte.

Pajuskite savo automobilio jėgą, pilnai išnaudokite jo įspūdingas technines galimybes, kurios naujuose lenktynių žaidimuose dar labiau patobulėjusios. Suvaldykite galingus automobilius sudėtingiausiose, pavojingiausiose trasose ir tapkite nugalėtoju! Nauji populiariausi lenktynių žaidimai ir atnaujintos senųjų versijos jau nuo dabar mūsų puslapyje už ypač patrauklią kainą. Įsigykite ir mėgaukitės žaibišku greičiu nevaržomai! Lenktynių žaidimai pristatomi jūsų pasirinktu el. pašto adresu ir į paskyrą taip pat žaibišku greičiu – vos per kelias minutes nuo apmokėjimo patvirtinimo.