Xbox 360 ir Xbox One žaidimai

Buypcgame.eu puikuojasi įdomiausi žaidimai, skirti „Xbox One“ bei „Xbox 360“ konsolėms. Kad ir ką mėgtumėte žaisti, tikrai rasite tokių, kurie atitiks jūsų skonį. Šie žaidimai suteiks galimybę pasileisti į svaiginančių nuotykių, aktyvaus veiksmo, pašėlusių lenktynių ir sudėtingų strategijų pasaulius. Dabar keliems žaidėjams skirtų žaidimų sistema yra kaip niekada patogi ir turi išplėtotą reputacijos taškų sistemą, tad žaisti su draugais bus smagiau nei bet kada anksčiau!

 

Didelė Xbox šeima

„Xbox“ – tai „Microsoft“ kompanijos sukurta kompiuterinių žaidimų konsolė. Po šios versijos pasaulį išvydo septintosios kartos „Xbox 360“ platforma, o ją populiarino išskirtiniai „Xbox 360“ žaidimai. Vėliau išleistas aštuntosios kartos „Xbox One“. Kartu su šia didele šeima galėsite mėgautis tokiais gerai žaidimų pasaulyje žinomais grandais kaip „Battlefield“, „Assasin‘s Creed“, „Red Dead Redemption“ ir daugeliu kitų.

Verta paminėti, kad „Xbox“ – tai ne tik „Xbox 360“ ir „Xbox One“ žaidimai. Kaip ir per „PlayStation“, taip ir per šią konsolę galima nusipirkti, parsisiųsti ir žiūrėti mėgstamiausius filmus, TV laidas.

 

Xbox Gift Card papildymai

„Xbox Gift Card“ papildymai atveria plačias galimybes visiems žaidimų mėgėjams. Įsigiję jų, greitai ir patogiai papildysite „Xbox“ sąskaitą, o tai leis įsigyti tiek naujausius žaidimus, tiek filmus. Įvairių dydžių sumos užtikrins, kad galėsite išsirinkti papildymą, kuris labiausiai atitiks jūsų lūkesčius. Pastarųjų kainos prasideda tik nuo 5 EUR, o norintiems įsigyti daugiau „Xbox“ produktų siūlome atkreipti dėmesį ir į didesnės vertės papildymus.

 

Xbox narystės – norintiems dar daugiau

Jeigu „Xbox 360“ žaidimai suteikia jums didelį džiaugsmą, tačiau norite iš šios patirties gauti dar daugiau naudos –„Xbox“ narystė skirta kaip tik jums. Naujausi „Xbox One“ žaidimai lengvai ir greitai prieinami tapus nuolatiniu „Xbox“ bendruomenės nariu. Mėgaukitės:

  • Žaidimais, leidžiančiais žaisti kartu su žmonėmis iš viso pasaulio.
  • Nemokamais žaidimais kiekvieną mėnesį, kuriuos bet kada galėsite parsisiųsti į savo „Xbox“ paskyrą.
  • Išskirtiniais pasiūlymais bei nuolaidomis.

Pagalvokite, kaip leisite linksmus vakarus kartu su draugais bei galėsite išbandyti naujausius žaidimus kur kas mažesnėmis kainomis. Esate užkietėję kompiuterinių žaidimų gerbėjai? Tuomet dvejoti tikrai neverta!

 

Skirtingi žanrai kiekvienam skoniui

Pasaulyje, kurį pristato tiek „Xbox One“, tiek „Xbox 360“ žaidimai, sutiksite ir patirsite visko: išmoksite naudotis skirtingais ginklais, iš paprasto eilinio žmogaus tapsite nenugalimu kariu mūšio lauke, virsite šaltakraujiškiausiu žudiku, kurio bijo įtakingiausi žaidimo pasaulio atstovai. „Xbox 360“, „Xbox One“ žaidimai gali būti tokių žanrų:

  • 1-ojo asmens šaudyklė.
  • Vaidmenų.
  • Lenktynių.
  • Veiksmo.

Kiekvienas žanras sukurtas patenkinti individualius poreikius. Jeigu šiandien jaučiatės kupini adrenalino, rinkitės greitas lenktynes, veiksmą ir šaudykles. Trokštančių galvosūkių ir nuotykių norus įgyvendins vaidmenų žaidimai.

Buypcgame.eu galite įsigyti pačių geriausių, populiariausių, apdovanojimus skinančių žaidimų pigiau. Vos pradėję žaisti įsitikinsite, kad pastarieji – išties įspūdingas laiko praleidimo būdas. Skaitmeninius žaidimus į elektroninio pašto dėžutę pristatome vos per kelias sekundes! Su „Xbox“ žaidimais kiekviena diena taps nepamirštamu nuotykiu, tad nėra ko delsti!