PSN kortelės Vokietijos regiono paskyroms

Išbandykite dar daugiau „PlayStation Store“ teikiamų paslaugų Vokietijos regione: „PSN Store“ DE papildymai yra puikus būdas sutaupyti laiko, pinigų ir pirmiesiems išbandyti tiek naujus, tiek jau klasika tapusius PS3, PS4 ir PS Vista žaidimus. Be to, galėsite siųstis ar nuomotis mėgstamiausias laidas bei filmus. Platus papildymų pasirinkimas – šioje Buypcgame.eu kategorijoje.

 

Įvairūs papildymų variantai – galimybė rasti geriausią kiekvienam

Jei turite „PlayStation Store“ paskyrą, ją papildyti galite keliomis skirtingomis sumomis. Svarbu žinoti, kad vienu metu virtualioje piniginėje esanti pinigų suma negali viršyti 150$. Galite rinktis šias papildymų galimybes:

  • 20 eurų vertės papildymas;
  • 50 eurų vertės papildymas.

Tokių variacijų gali būti ir daugiau – tiesiog sekite asortimentą.

Įsigiję papildymą Buypcgame.eu, jį gausite el. paštu, per kelias minutes. Tai ne tik puiki galimybė patogesniu būdu sumokėti už „PlayStation Store“ teikiamas paslaugas ir prekes. „PSN Store“ DE papildymai leis Vokietijos regiono paskyrų savininkams naudotis visomis platformos pramogomis už mažesnę kainą.

 

Naudokitės įvairiomis paslaugomis

Jei turite „PlayStation Store“ paskyrą Vokietijoje ir ją reguliariai papildote, turite galimybę vieni iš pirmųjų išbandyti visas naujas „PlayStation Store“ paslaugas. PS3, PS4 ir PS Vista žaidimai, tiek populiarūs ir jau tapę klasika, tiek nauji, taip pat – jūsų mėgstami filmai ir laidos, kuriuos galėsite atsisiųsti ar išsinuomoti... Galimybių daug, tad nepraleiskite progos ir išbandykite. Išskirtinai Vokietijos regiono paskyroms pritaikyti „PSN Store“ DE papildymai – tai ypač patogus, greitas ir paprastas būdas pramogauti pigiau.

 

Užsakymas – greitas ir saugus

Tam, kad galėtumėte naudotis išskirtinėmis galimybėmis, kurias suteikia papildymai, reikia padaryti visai nedaug. Tiesiog išsirinkite norimos vertės ir specifikos papildymą, atsiskaitykite už jį ir laukite mokėjimo patvirtinimo. Po to operatyviai išsiųsime visą informaciją nurodytu el. paštu. Gavę duomenis galėsite iškart naudotis virtualiais pinigais ar luktelti ypatingo „PlayStation“ pasiūlymo.

Jei turite papildomų klausimų, susidūrėte su keblumais užsakymo metu, norit sužinoti daugiau ar paprasčiausiai dvejojate, kurie „PSN Store“ DE papildymai geriausiai atitiks jūsų poreikius, drąsiai klauskite patarimo Buypcgame.eu komandos. Mielai patarsime ir padėsime atrasti papildymą, kuris užtikrins geriausias sąlygas atsiskaitymams. Nedelskite: juk papildžius virtualią sąskaitą galima nuveikti tiek daug!