PSN kortelės Rusijos regiono paskyroms

Jei norite išbandyti dar daugiau „PlayStation“ teikiamų paslaugų, nedvejodami rinkitės „PlayStation Store“ papildymus. Jais galėsite papildyti paskyros sąskaitą ir pasilengvinti kasdienybę – tuomet atsiskaitymui nebereikės mokėjimo kortelių. Paslaugas apmokėti galėsite tiesiog naudodamiesi virtualia pinigine. „PSN Store“ RU papildymai, pritaikytiišskirtinai Rusijos regiono paskyroms, leis jums išbandyti dar daugiau platformos teikiamų paslaugų ir tai padaryti ne tik patogiai, bet ir taupiai.

 

Papildymai pagal jūsų poreikius

Galite ne tik papildyti „PlayStation Store“ paskyros sąskaitą skirtingomis pinigų sumomis. Dar viena galimybė – įsigyti abonementą, kuris leis patogiomis sąlygomis naudotis nevaržomai, pasirinktą laiko tarpą. Galite rinktis iš šių papildymo galimybių:

  • 500 RUB;
  • 1000 RUB;
  • 1500 RUB;
  • 2500 RUB;
  • 4000 RUB;
  • 3 mėnesių abonementas;
  • 12 mėnesių abonementas.

Atkreipiame dėmesį, kad papildymų sumos ir sąlygos gali keistis. Kaip bebūtų, „PSN Store“ RU papildymai – puikus pasirinkimas Rusijos regione registruotoms paskyroms. Svarbu paminėti, jog vienu metu jūsų virtualioje piniginėje esanti suma negali viršyti 150$. Norėdami išbandyti paslaugas ar įsigyti konkrečią prekę, drąsiai rinkitės piniginius papildymus Buypcgame.eu, o norėdami „PlayStation Store“ pramogomis naudotis ilgiau – išbandykite trijų mėnesių ar metinį abonementą.

 

Pradžiuginkite save ir kartu žaidžiančius draugus

„PlayStation Store“ papildymai ar mėnesiniai abonementai – iš tiesų puiki dovana sau. Viena geriausių jų savybių ta, jog šie papildymai neturi galiojimo laiko, tad juos panaudoti galėsite tada, kai norėsite. Taigi, jei turite komandą, kuri tik ir telaukia, kol įsigysite platformos žaidimą – pats metas ją pradžiuginti.

 

Nemažai privalumų

Naudodamiesi „PlayStation Store“ papildymu galėsite pigiau išbandyti naujus ir populiariausius žaidimus, skirtus PS3, PS4 ir PS Vista, žiūrėti filmus ar nuomotis mėgiamas laidas. Be to, užsakytas papildymas jūsų virtualią piniginę pasieks per keletą minučių – iš karto galėsite naudotis norimomis paslaugomis. Tik nepamirškite, kad virtualioje piniginėje esanti suma negali viršyti 150$.

„PSN Store“ RU papildymai, skirti Rusijos regione veikiančioms paskyroms – puikus būdas palengvinti tobulų žaidimų ar paslaugų paieškas. Jums daugiau nebereikės naudotis mokėjimo kortelėmis, be to, sutaupysite. Įsigykite papildymus pas mus ir išbandykite naujausias milžiniškos platformos teikiamas paslaugas pirmieji – šiandien tai kaip niekad lengva.