PSN kortelės Suomijos regiono paskyroms

Naudodami „PlayStation Store“ papildymus galite išbandyti dar daugiau „PlayStation“ teikiamų paslaugų. Visa tai šiandien patogiau nei kada nors anksčiau – „PSN Store“ FIN papildymai, skirti Suomijos regionui, leis išbandyti dar daugiau pramogų naudojantis virtualia pinigine – galėsite pamiršti atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis. Be to, papildymai – tai tiesiog neprilygstama proga sutaupyti pramogaujant.

 

Dar daugiau privalumų nei anksčiau

Pasirinkę „PlayStation Store“ papildymą galėsite mėgautis klasika tapusiais, populiariausiais žaidimais ir, žinoma, išbandyti naujus. Be to, galėsite atsisiuntę ar išsinuomoję žiūrėti filmus bei mėgstamas laidas bet kuriuo paros metu. Geriausi žaidimai, skirti PS3, PS4 ir PS Vista – prieinami jums su „PlayStation Store“ papildymais ir naujais abonementais, kuriuos galite įsigyti pas mus, Buypcgame.eu.

 

Rinkitės jums tinkamiausią variantą

Jei norite įsigyti „PlayStation Store“ sąskaitos papildymą, galite rinktis iš kelių variantų. „PSN Store“ FIN papildymai gali būti, pavyzdžiui:

  • 20 eurų vertės;
  • 50 eurų vertės;
  • 12 mėnesių trukmės abonementas.

Primename, kad papildymų suma išskirtinai Suomijos regionui virtualioje piniginėje negali viršyti daugiau nei 150 dolerių. Be to, papildymai neturi konkretaus galiojimo laiko – juos išnaudoti galėsite tuomet, kai norėsite. Taigi, nereikės jaudintis, kad pasibaigus tam tikram laiko tarpui papildymas nebegalios. Puiku ir tai, kad patį užsakymą gausite per kelias minutes.

 

Naujos galimybės – paprastai, lengvai ir saugiai

„PlayStation Store“ papildymas yra puikus pasirinkimas ir jau naudojančiam „PlayStation“ paslaugas, ir dar tik planuojančiam jas išbandyti. „PSN Store“ FIN papildymai, skirti Suomijos regiono paskyroms, bus puiki dovana ir sau, ir netgi draugams.

Nepraleiskite progos ir rinkitės „PlayStation Store“ el. sąskaitų papildymus pas mus. Buypcgame.eu užtikrins, kad papildymus gautumėte per kelias minutes, elektroniniu būdu. Primename, kad virtualioje piniginėje esanti suma negali viršyti 150 dolerių. Atsisiųskite ar nuomokitės mėgstamas laidas bei filmus ir puikiai leiskite laisvalaikį išbandydami naujas „PlayStation“ paslaugas – su Buypcgame.eu tai lengva ir patogu.