PSN kortelės JAV paskyroms

„PlayStation Store“ papildymas – puikus būdas pasinaudoti dar daugiau platformos teikiamų paslaugų ir galimybių. „PlayStation Network Card“ leis patogiau atsiskaityti „PlayStation“ parduotuvėje – ji atstos kreditinę kortelę ar tiesiog el. sąskaitą. „PSN Store“ US papildymai skirti išskirtinai Jungtinių Amerikos Valstijų regiono paskyroms. Rinkitės juos, taupykite pinigus ir palengvinkite savo kasdienybę naudodamiesi mėgstamiausiomis „PlayStation“ paslaugomis ir pramogomis.

 

„PSN Store“ papildymų tipai – įvairūs

Jei nusprendėte rinktis „PlayStation Store“ paskyros papildymo galimybę, turėkite omenyje, kad Jungtinių Amerikos Valstijų regionui priklausančių paskyrų papildymai yra skirtingi. Keli variantai:

  • 10$ vienkartinis papildymas;
  • 20$ papildymas;
  • 50$ papildymas;
  • 3 mėnesių trukmės abonementas;
  • 12 mėnesių trukmės abonementas.

Turėkite omenyje, kad vienu metu jūsų virtualioje piniginėje gali būti ne daugiau nei 150$. Pasirinkę vienkartinį papildymą jį iš karto gausite elektroniniu būdu, o kelių mėnesių ar metiniai „PSN Store“ US papildymai leis ilgesnį laiką nesirūpinti apmokėjimu už paslaugas.

 

PSN papildymus naudojantiems – vien privalumai

Nusprendę naudotis PSN papildymais neliksite nusivylę. Ne tik galėsite už „PlayStation“ teikiamas paslaugas sumokėti virtualioje piniginėje laikomais pinigais (taip sutaupysite laiko – nereikės naudoti kreditinės kortelės), bet ir galėsite mėgautis išskirtiniais pasiūlymais. Visų pamėgti ir naujausi žaidimai, skirti PS3, PS4 ir PS Vista, taip pat – galimybė nuomotis ir atsisiųsti mėgstamus filmus bei laidas – visa tai prieinama tiems, kurie įsigyja PSN papildymus Buypcgame.eu.

 

Greita, paprasta, taupu ir patogu

„PSN Store“ US papildymai, skirtibūtent Jungtinių Amerikos Valstijų regiono paskyroms, gali tapti puikios pramogos pagrindu. Geriausia dalis ta, kad papildymai ar mėnesiniai abonementai jums bus pristatyti per kelias minutes, elektroniniu būdu. Tad nepraleiskite progos jų išbandyti. Papildymai neturi konkretaus galiojimo laiko, be to, nebūtina sunaudoti visų pinigų iš karto – juos galėsite naudoti tuomet, kai reikia. Svarbu atminti, kad virtualioje piniginėje vienu metu esanti suma neturėtų viršyti 150$.

Nepraleiskite progos už „PlayStation Store“ paslaugas atsiskaityti patogiau – naudodamiesi virtualios piniginės teikiamais privalumais galėsite pigiau įsigyti mėgstamus ir naujausius žaidimus, žiūrėti filmus, laidas bei juos nuomotis. „PSN Store“ US papildymai – puikus būdas pradžiuginti ir save, ir artimuosius. Tereikia atminti, kad šioje kategorijoje esančios prekės skirtos tik JAV regiono paskyroms.