PSN kortelės UK paskyroms

„PlayStation Store“ kortelės leis jums išnaudoti dar daugiau „PlayStation“ teikiamų galimybių. „Playstation“ papildymo kortelė („PlayStation Network Card“) puikiai tinka norint patogiau atsiskaityti platformos parduotuvėje –  jums nebereikės naudoti kreditinės kortelės. „PSN Store“ UK papildymai yra skirti Jungtinės Karalystės regionui. Palengvinkite savo žaidimų kasdienybę rinkdamiesi Buypcgame.eu papildymus – jie nebrangūs ir lengvai užsakomi.

 

Ką svarbu žinoti?

Naudodamiesi „PlayStation Store” papildymais galėsite netrukdomi siųstis bei nuomotis savo mėgstamus filmus, laidas – tiek senas, tiek naujas. Be to, galėsite išmėginti populiariausius bei naujus žaidimus, skirtus PS4, PS3 ir PS Vita. Nepamirškite, kad:

  • sąskaitoje vienu metu galite turėti ne daugiau nei 150 $;
  • naudodamiesi PSN pinigais galėsite siųstis naujausius žaidimus, rinktis „multiplayer“ (daugelio žaidėjų) režimą ir žaisti su draugais;
  • dovanoti papildymus, įsigytus mūsų svetainėje.

Papildymų, tinkamų tik Jungtinės Karalystės regionui, tipai yra įvairūs. Galite rinktis įprastą piniginį papildymą (svarbu, kad PSN piniginėje esanti suma neviršytų 150 $), be to, „PSN Store“ UK papildymai gali būti perkami mėnesiui, trims mėnesiams arba metams.

 

PSN papildymo privalumai

Įsigiję „PlayStation Store“ papildymą galėsite išnaudoti kur kas daugiau galimybių nei jo neturėdami. Ne tik patogiau atsiskaitinėsite už „PlayStation“ teikiamas paslaugas, bet ir iš karto galėsite jomis naudotis. Pasirinkę papildomą virtualių pinigų sumą neturėsite laukti. Ji bus pristatyta elektroniniu būdu, į virtualią piniginę.

Kiti privalumai apima galimybę žaisti naujausius žaidimus kartu su draugais, žiūrėti mėgstamiausius filmus ir laidas, kurias galėsite atsisiųsti ar nuomotis. Primename, kad „PSN Store“ UK papildymai galioja tik Jungtinės Karalystės regione.

 

Ir sau, ir draugui

Šie papildymai – puiki investicija ir dovana sau. Panaudojimo galimybės ne tik varijuoja nuo žaidimų iki filmų. Daugelį itin džiugina tai, jog papildymas neturi galiojimo termino, tad jį panaudoti galėsite tol, kol egzistuos „PSN Store“.

„PSN Store“ papildymai – puikus būdas papildyti savo virtualią piniginę ir išsirinkti mėgstamiausias pramogas. Visas prekes el. paštu pristatome per kelias minutes. Tad jei domina „PSN Store“ UK papildymai,skirti Jungtinės Karalystės regionui, viliojančiomis sąlygomis – rinkitės Buypcgame.eu. Užtikriname, kad jais galėsite džiaugtis iškart po apmokėjimo.