PS Plus ir PS4 Gift Card papildymai

El. parduotuvėje Buypcgame.eu kiekvienas PS4 konsolės gerbėjas atras tai, ko ieško. Čia prieinamos kelios dešimtys PS4 papildymų, „PlayStation Plus“ narystės, o tai reiškia išskirtinius pasiūlymus ir dar daugiau galimybių. Svajojate apie žaidimus, kurie taip įtrauktų, jog pamirštumėte, kad gyvenate Žemės planetoje? Įsigyti PS4 papildymai ir „PSN“ kortelės padidins Jūsų žaidimų asortimentą. Galėsite įsikūnyti ne tik į kito pasaulio gyventoją, tačiau ir tapti atsakingais už pastarojo likimą.

 

Vienas papildymas – daug galimybių

Vienoje konsolėje – vienas „PS4 gift card“ papildymas, viena „PS Plus“ narystė, pasižyminti žema kaina. To pakanka, kad galėtumėte žaisti naujausius „PlayStation“ žaidimus, susipažintumėte su senomis geromis klasikinėmis jų versijomis, išbandytumėte naujausius papildymus. Jūsų žaidimų patirtis tiek su „PlayStation“, tiek su „PlayStation Plus“ niekada nebebus tokia, kokia buvo – tai padidins žaidimų pasaulį ne vieną, o kelis kartus.

„PSN“ kortelės leidžia:

  • Papildyti savo virtualią piniginę iki 150 $.
  • Parsisiųsti naujausius PS4, PS3 ir PSV Vita žaidimus kartu su jų papildymais.
  • Nusipirkti arba išsinuomoti mėgstamiausius ir naujausius filmus, TV laidas, jas parsisiųsti ir žiūrėti per išmanųjį įrenginį.
  • Kartu su draugais pasinerti į misijas, pažinti žemėlapius ir susikurti individualius personažus.

Visgi tai – dar ne viskas. „PlayStation“ taip pat siūlo „PS Plus“ narystę. Gaunamas „PS4 gift card“ paketas išpildys net didžiausius lūkesčius!

 

Narystės privalumai

„Playstation Plus“ paslauga – tai internetinė platforma, kurios nariai žaidėjai kiekvieną mėnesį gauna nemokamų žaidimų ir didelių nuolaidų, ir tam tereikia „PSN“ kortelės. Kas mėnesį atnaujinus narystę, parsisiųsti žaidimai saugiai ir niekieno neliečiami gulės jūsų žaidimų aplanke. Svarbu paminėti, kad platforma naudoja vieną ir tą pačią PS4, PS3 ir „PlayStation Vita“ paskyrą. Didžiausi privalumai:

  • Nemokami žaidimai. Šioje kategorijoje galima rasti nuo didžiausių, geriausiai visiems žinomų žaidimų (pavyzdžiui, „Hitman Absolution“) iki kultinių, tačiau mažesnių, kaip „Thomas Was Alone“. Kiekvieną mėnesį „PS Plus“ nariai gauna iki 20 naujų žaidimų.
  • Nuolaidos populiariausiems žaidimams. Norėdami sužinoti, kokios ir kokiems žaidimams yra taikomos nuolaidos su „PlayStation Plus“ naryste, tai galite padaryti apsilankydami oficialioje „PlayStation“ el. svetainėje.
  • Maža kaina – išskirtinės prieigos. Pasinaudojus papildymu „PS4 gift card“, dovanojami prisijungimai prie visų žaidimų „Beta“ ir „Demo“ versijų.

Ši speciali „PlayStation“ narystė ir „PSN“ kortelės patiks visiems, norintiems išmėginti naujausias versijas, pirmiesiems prisiliesti prie dar kuriamų ir rinkoje nepasirodžiusių žaidimų, pasinaudoti nuolaidomis ir tiesiog gerai praleisti laiką užsiimant mieliausia širdžiai veikla.

Apsipirkti Buypcgame.eu greita, patogu ir saugu! Tiesiog išsirinkite, kas patraukė jūsų dėmesį, paspauskite mygtuką, įdėkite prekę į krepšelį, apmokėkite ir džiaukitės naujausiais žaidimais bet kur ir bet kada!