PS4 žaidimai

PS4 žaidimai – tai nuotykiai, jaudinantys galvosūkiai ir nauji įspūdžiai kiekvieną dieną, kai tik rankos paliečia žaidimų valdymo pultelį. Ir tai dar ne viskas. Per savo „PlayStation“ konsolę galėsite išmėginti ne tik naujausius žaidimus. Pirkite ir parsisiųskite žaidimų papildymus, filmus, TV laidas ar net „PlayStation Plus“ narystės prenumeratas. Daug potyrių – vienoje platformoje!

 

Kas yra Playstation 4?

PS4 – tai aštuntos kartos kompiuterinių žaidimų konsolė, kurią sukūrė „Sony Interactive Entertainment“. Konsolė pristato tokius gerai pasaulyje žinomus žaidimus kaip „FIFA 20“, Red Dead Redemption 2“, „Spider-Man“, „Death Stranding“, „Days Gone“ ir daugelį kitų. „PlayStation 4“ (PS4) žaidimai tęsia „PlayStation 3“ pradėtą darbą. Dėl konsolės, PS4 žaidimai pigiai ir greitai pasieks jūsų namus, ir tai dar ne viskas!

2016 m. PS4 žaidimai tapo dar geresni kartu su „Playstation 4 Pro“, kuri yra atnaujinta ir galingesnė pirmojo modelio versija. Pro versija pasižymi didesniu taktiniu dažniu, galingesniu vaizdo grafikos procesoriumi, atnaujintomis jungtimis, o svarbiausia – ji leidžia perteikti vaizdą naujausia 4K raiška.

Kartu su PS4 konsole, jūs galėsite:

  • sekti savo žaidimų draugus ir su jais susirašinėti;
  • daryti nuotraukas ir jomis dalintis socialiniuose tinkluose;
  • filmuoti žaidimus;
  • dalyvauti varžybose.

Šios ir kitos ypatybės užtikrins pačią geriausią žaidimų patirtį.

 

PS4 konsolė – išskirtinės galimybės

PS4 konsolė dovanoja ne tik nepamirštamą ir kvapą gniaužiančią kompiuterinių žaidimų patirtį. Jeigu jus domina daugiau nei tik PS4 žaidimai, galėsite mėgautis ir daugiau galimybių, tokių kaip:

  • „PlayStation“ muzika. „PlayStation 4“ (PS4) žaidimai taps dar smagesni! Su šia funkcija galėsite esamuoju laiku klausytis mėgstamiausio „Spotify“ grojaraščio dainų bet kuriame žaidime ir jas keisti neišjungę žaidimo lango.
  • „PlayStation Video” funkcija. Ši ypatybė suteikia galimybę mėgautis naujausiais filmais, TV laidomis per PS4 konsolę, nesvarbu, ar būtumėte namuose, ar keliautumėte.

PS4 žaidimai pigiai parduodami, tačiau tai – toli gražu ne vienintelis konsolės privalumas. Su ja neturėsite kada nuobodžiauti. Nesvarbu, ar žaidžiate kompiuterinį žaidimą, ar žiūrite mėgstamiausią TV laidą, ar dalinatės geriausiais savo žaidimų momentais kartu su virtualia bendruomene – visa tai praskaidrins kasdienybę. O PS4 papildymai – raktas į dar tobulesnę virtualią realybę!

 

Neatrastas PlayStation Plus pasaulis

Jeigu PS4 žaidimai jums reiškia ne paprastą laisvalaikio praleidimo būdą – tai didžiausias jūsų hobis, „PlayStation Plus“ pateisins visus lūkesčius. Su šia prenumerata „Playstation 4“ (PS4) žaidimai bus dar įdomesni, nes:

  • Galėsite žaisti kartu su draugais, kad ir kur jie bebūtų.
  • Mėgausitės dviem naujais žaidimais kiekvieną mėnesį.
  • Jums priklausys išskirtinės nuolaidos.

Kiekvienas PS4 papildymas, įsigytas internetinėje parduotuvėje Buypcgame.eu, jūsų elektroninę pašto dėžutę pasieks greitai ir patikimai. Kraują stingdantys nuotykiai, išlikimas ir negailestingi priešai laukia jūsų – eikite ir nugalėkite juos!