BuyPcGame 5€ Gift Voucher

Add to my wishlist

Game activation

Platform

Manufacturer

Auto delivery

24/7 automated delivery to "My Games" page
GenreVoucher code
Value5 EUR
5,00

+ -


Pradžiugink artimajį geriausia dovana! Padovanok čekį apsipirkti BuyPcGame.eu el.parduotuvėje!

Apmokėjus, čekis bus suformuotas per 12h ir atsiųstas kaip žaidimo kodas, paruoštas spausdinimui. Jums tereikės atsispausdinti, parašyti sveikinimą ir geriausia dovana paruošta! Čekį galėsite rasti skiltyje "Mano žaidimai".

BuyPcGame.eu dovanų čekis galioja visom prekėm esančiom parduotuvėje. Čekį galima naudoti ne vieną karta, iki bus išnaudota pilna vertė. Dovanų čekiai galioja pusę metų.

Kaip aktyvuoti dovanų kuponą:
1. Naršyklėje atsidarykite tinklalapį adresu: www.buypcgame.eu
2. Prisijunkite į savo paskyrą, jeigu neturite paskyros, užsiregistruokite.
3. Pasirinkite norimą žaidimą/žaidimus ir pridėkite į krepšelį.
4. Eikite į krepšelį, skiltyje "Kuponas" įveskite čekio kodą ir spauskite mygtuką "Gerai". Jeigu krepšelio suma buvo mažesnė už čekio vertę, likutį bus galima panaudoti kito apsipirkimo metu, įvedant tą patį kodą. Jeigu krepšelio suma didesnė už čekio vertę, skirtumą reikia primokėti.
5. Pritaikius nuolaidos kodą spauskite apmokėti (primokėkite skirtumą jeigu reikia).
6. Gavus užsakymą kodai bus pristatyti automatiškai į skiltį "Mano žaidimai" ir el.paštu.
7. Mėgaukites žaidimu!

DOVANŲ KUPONO PAVYZDYS:

Dovanų čekio bendrosios naudojimo sąlygos. 
Dovanų čekis galioja iki 2019 06 01. Čekiai nekeičiami į pinigus ir jų negalima grąžinti. Dovanų čekį galima naudoti ne vieną kartą, iki bus išnaudota visa čekio suma. Čekis galioja visom prekėm el.parduotuvėje www.buypcgame.eu. Jeigu pirkimo metu bendra krepšelio suma viršyja čekio vertę, skirtumą reikia primokėti. Jeigu pirkimo metu bendra krepšelio suma yra mažesnė negu čekio vertė, likutį galima panaudoti kito pirkimo metu su tuo pačiu kodu. Pritaikius kodą pirmame mokėjimo žingsnyje ir dėl kažkokių priežasčių neatlikus mokėjimo (jeigu krepšelio ar prekės suma viršyja čekio sumą), kodas bus skaitomas, kaip panaudotas. Tokiu atveju reikia susisiekti su parduotuvės administracija. Dėl visų iškilusių klausimų prašome susisiekti el.paštu: info@buypcgame.eu